همکاری در فروش

در سیستم کسب درآمد بانو کالا هر کس می تواند با یک عضویت ساده و کمک به فروش کالاها، به ازای خرید هر کاربر و ارسال لینک همکاری در فروش (کلیک کردن بر روی لینک)پورسانت دریافت کند. این روش که افیلیت مارکتینگ نام دارد، از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام و یا سایت، کانالی برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد کنند.

سیستم کسب درآمد بانو کالا می تواند منبع درآمد خوبی برای نوجوانان، جوانان، خانم های خانه دار یا هر فردی باشد که می خواهد لذت کسب درآمد در خانه را تجربه کند و یا به فکر ایجاد یک منبع درآمدی جدید است. تمام کسانی که به دنبال کسب در امد خیلی اسان و بدون هزینه هستند میتوانند از طریق افیلیت مارکتینگ بانو کالا کسب در آمد کنند.

درآمد همکاری در فروش از کجاست؟

همانطور که گفته شد افیلی بابت خدماتی که به تبلیغ‌دهندگان و نمایش‌دهندگان ارائه می‌دهد کارمزدی از طرفین دریافت نمی‌کند هدف ما کسب درآمد از روش‌های جدیدتری است به نحوی که کاربران با رضایت خود و به اختیار اقدام به هزینه کنند و قصد درآمد زایی از طریق کسر کارمزد را نه الان که در آینده هم نخواهیم داشت.

توجه: امکانات برای همه کاربران رایگان است و رایگان خواهد ماند.

 

همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ چیست؟

افیلیت مارکتینگ جز روش‌های بازاریابی است که می‌تواند تأثیر مستقیم بر روی فروش محصولات داشته باشد. درواقع این نوع بازاریابی توسط افرادی خارج از کسب‌وکار انجام می‌شود. به بیان ساده در افیلیت مارکتینگ یا بازاریابی پورسانتی پیشنهاد خرید یا معرفی محصول بر روی وب‌سایت و یا وبلاگ ناشر افیلیت قرار داده می‌شود و اگر این تبلیغات منجر به فروش محصول شود، مبلغی از طرف صاحب محصول به ناشر افیلیت که بازاریابی محصول را انجام داده، پرداخت می‌شود.

در واقع صنعت افیلیت مارکتینگ شامل سه گروه می شود:

  1. فروشندگان محصولات: فروشندگان صاحبان کسب‌وکارها هستند که محصولی برای فروش دارند و قصد دارند که با ارتباط با شبکه افیلیت محصول خود را بفروشند.
  2. ناشران افیلیت مارکتینگ: کسانی که صاحب وب‌سایت‌ها یا بلاگ‌ها هستند و می‌خواهند با قرار دادن لینک‌های افیلیت و یا بنر، محصولاتی را به مخاطبین وب‌سایت خود معرفی کنند و کسب درآمد داشته باشند.
  3. کاربران: کسانی که بر روی لینک‌های افیلیت در سایت ناشران کلیک می‌کنند و محصولی را خریداری می‌کنند

نوع پرداخت

پرداخت به ازای هر فروش محبوب‌ترین و اصلی‌ترین نوع پرداخت در افیلیت مارکتینگ است. درواقع پایه و اساس افیلیت مارکتینگ در ابتدا با این روش پرداختی بناشده است. در پرداخت به ازای هر فروش، پرداخت به ناشر تبلیغات پس از کامل شدن فرآیند خرید مشتری انجام می‌شود. در ساده‌ترین حالت آخرین کلیک برای خرید که معمولاً کلیک بر روی دکمه “ثبت نهایی” و یا “پرداخت” است را به‌عنوان معیار در نظر می‌گیرند.این نوع پرداخت به خاطر ریسک کم آن از متداول‌ترین انواع پرداخت در افیلیت مارکتینگ است.

 

پرداخت به ازای هر کلیک (CPC) و پرداخت بر اساس نمایش آگهی (CPM)

در مرحله‌ای از بازاریابی که آگاهی از برند برای کسب‌وکار اولویت دارد، استفاده از برنامه افیلیت با روش پرداخت بر اساس مشاهده تبلیغ (CPM) روش مناسبی است. البته پرداخت بر ازای کلیک نسبت به پرداخت به ازای مشاهده ریسک کمتری دارد. یعنی حتی اگر هدفتان افزایش آگاهی از برند است بهتر است روش CPC را انتخاب کنید. اما می‌دانیم کلیک به‌منزله خرید محصول نیست. اما برای سنجش آگاهی از برند معیار مناسبی است.

 

پرداخت به ازای جذب مشتری بالقوه (CPL)

اگر هدفتان از افیلیت مارکتینگ جذب لید است می‌توانید از روش پرداخت به ازای جذب مشتریان بالقوه استفاده کنید. در این روش اگر کاربری بر روی لینک افیلیت کلیک کند و در سایت یا لندینگ سایت تبلیغ دهنده، اطلاعات تماس و ایمیل خود را وارد کند، مبلغی به ناشر افیلیت پرداخت می‌شود. در بعضی صنایع مانند صنعت خودرو، برنامه بازارایابی پرداخت به ازای هر فروش ممکن نیست. چون مدتی طول می‌کشد تا کاربر با محصولات آشنا شود و یک محصول را برای خرید انتخاب کند. برای این نوع کالاها استفاده از روش پرداخت به ازای جذب لید روش مناسبی است.

 

برای عضویت در سیستم کسب درآمد بانو کالا و کسب درآمد میلیونی از آن، نیاز به سرمایه نیست، حتی نیاز به داشتن یک شبکه اجتماعی پر مخاطب هم نیست و تنها کافیست که یک وب سایت، کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام داشته باشید و با ترغیب هر تعداد کاربر به خرید از بانو کالا، کمیسیون دریافت کنید.

 

سطحمیزان فروشمیزان سود
Basic0 تا 1,000,000 تومان6 درصد
Bronze1,000,000 تا 2,000,000 تومان7 درصد
Silver2,000,000 تا 5,000,000 تومان8 درصد
Gold5,000,000 تا 10,000,000 تومان9 درصد
Platinumبیش از 10,000,000 تومان10 درصد

 

تعداد کلیکدرآمد
1003,000 تومان
100030,000 تومان
100,0003,000,000 تومان

 

ثبت نام ورود